Dalyvavome LEADER 20 m. paminėjimo konferencijoje Spausdinti
Administracijos vadovė Erika Šimkienė ir Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos direktorius vyko į LEADER konferenciją -žvilgsnis į VVG nueitą 20 metų kelią ir ateities tikslus.
Gruodžio 15 d. LR Žemės ūkio ministerija ir Lietuvos kaimo tinklas vietos veiklos grupių lyderių ir projektų vykdytojo pakvietė į konferenciją "LEADER strategija. Pradžia".
alt
Panevėžio rajone, Bistrampolio dvare susitikimo dalyvius sveikino LR ŽŪM ministras Kęstutis Navickas, pranešimus skaito Europos Komisijos, ŽŪM atstovai ir ekspertai, VVG tinklo nariai. Kalbėjo apie nueitą 20-ties metų kelią Lietuvoje, valdančius geruosius projektų pavyzdžius.
ŽŪM konferencijoje "LEADER strategija. Pradžia." mes kaip gerąjį vietos projekto pavyzdį reprezentavome Plungės rajono savivaldybės VVG strategijos paramos lėšomis finansuotą Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos projektas „Alsėdžių gimnazijos valgyklos pritaikymas bendruomenės poreikiams“, kurio metu iš paramos lėšų buvo įsigyta reikalinga virtuvės įranga ir baldai maitinimo paslaugoms teikti. Bendruomenės reikmėms pritaikytose patalpose įsirengta 60 vietų maitinimo įstaiga. Tai pirmasis bendruomeninio verslo projektas įgyvendintas Plungės rajone!
Plačiau skaitykite čia
altaltalt
 
Visos teisės saugomos © 2024 www.plungesvvg.lt.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.