Platforma maisto verslui ir gyventojams Spausdinti

Prekyba be tarpininkų

Vartotojams svarbu, kad būtų aiški maisto kilmė bei garantuota kokybė. Dabar žinoti, kad maistas neapkeliavo pusės pasaulio prieš patekdamas ant vartotojų stalo, yra privalumas-ne tik dėl šviežumo garantijos, bet ir dėl saugos. Svarbu, kad maistą liestų kuo mažiau skirtingų rankų.

Šalies smulkieji ir vidutiniai ūkininkai, kurie skelbiasi www.kaimasinamus.lt, savo užaugintą produkciją parduoda tiesiai vartotojui, eliminuodami tarpininkų grandį.

Tinklalapis taip pat yra viešinamas Facebook socialinio tinklo paskyroje "Kaimas į namus".

Registracija verslui

Ūkininkai bei smulkūs gamintojai gali nemokamai prisijungti prie puslapio www.kaimasinamus.lt.Ir tai yra labai paprasta: spaudžiate mygtuką dešiniame kampe „PRISIJUNGTI", pasirenkate „registruotis", suvedate savo el. pašto adresą, susigalvojate slaptažodį bei iš eilės užpildote visą anketą. Nepamirškite, kad labai svarbu įkelti savo ūkio nuotrauką, taip pat vėliau sukeliamų produktų nuotraukas. Vartotojas pirmiausiai renkasi produktus, kurie turi vizualizaciją, o gaminiai be nuotraukų lieka neatversti. Primename, kad produktų nuotraukos turi būti nedidelės raiškos - neviršyti 1Mb dydžio.

Svarbus pristatymas į namus

Dabar, kaip niekada, yra aktualus pristatymas į namus.Pastarosiomis savaitėmis tinklalapis www.kaimasinamus.ltsulaukia daug užklausų, kaip galima būtų įsigyti produktus ir maisto gaminius iš vietos gamintojų. Pirkėjus ypač domina prekių pristatymo sąlygos.

Pagalbą, sprendžiant gabenimo problemą, vis dažniau pasiūlo pačios logistikos kompanijos. Ne viena kreipėsi į www.kaimasinamus.ltadministratorių su pasiūlymais išvežioti prekes. Reaguodamos į pasikeitusią verslo aplinką, distributoriai siūlo ūkininkams savo paslaugas – pristatyti maistą mieste ar rajone, su galimybe pasirinkti bekontaktį pristatymo būdą – produktus paliekant prie durų. Jei tokia paslauga yra susidomėjusių ūkininkų, jiems reikėtų parašyti ar paskambinti į www.kaimasinamus.ltir kontaktais bus pasidalyta.

 
Visos teisės saugomos © 2020 www.plungesvvg.lt.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.