EUROPOS KAIMO PLĖTROS TINKLO SKELBIAMAS KONKURSAS Spausdinti

Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupė kviečia Plungės rajono gyventojus dalyvauti Europos kaimo plėtros tinklo organizuojamame fotonuotraukų konkurse „Kaimiškosios Europos vaizdai".

 

Konkurso "Vaizdai iš Europos kaimo vietovių" iniciatyva siekiama skatinti ir švęsti kaimo plėtrą Europoje.

Konkurse tikimasi atrinkti įvairiausias nuotraukas, kuriose atspindi kaimo gyvenimas šiandien, natūralus kaimo grožis, kuris supa ir įkvepia kiekvieną dieną.
Atrinkti geriausi darbai bus eksponuojami prestižiniame "Berlaymont" parodų centre Briuselyje, jas bus galima pamatyti nuo birželio 22 d. iki liepos10 d.
Be to, laimėję fotografai ir jų VVG bus pakviesti dalyvauti apdovanojimų ceremonijoje birželio 27 d., kurioje apdovanojimus įteiks pats žemės ūkio ir kaimo plėtros komisaras Dacian Cioloş.

Konkurso nugalėtojų darbų paroda taip pat bus pristatoma ir visoje Europoje bei išleisti foto-knygoje vėliau, šiais metais.

 

Dalyvavimas negali būti paprastesnis! Europos Kaimo nuotraukų konkursas atviras visiems profesionalų ir mėgėjų fotografijoms, kurie gyvena bet kurioje iš ES valstybių narių. Kiekvienas dalyvis gali pateikti tiek nuotraukų, kiek jie nori
ir kaip jie nori, bet tik su viena sąlyga - fotografas turi atstovauti kurią nors ES VVG ir tik per tą VVG jam bus leidžiama įkelti nuotraukas per tam skirtą tinklavietę www.ruralimages.eu

Kiekviena VVG gali pateikti po 3 nuotraukas kiekvienoje kategorijoje (yra 6 kategorijos). Nuotrauka turėtų būti nemažesnė nei 5 MB.

Nuotraukos gali būti pateikiamos bet kurioje iš šių kategorijų:

Kaimo aplinka – nuotraukos turi atspindėti „naujų iššūkių" aspektą kaimo plėtros politikoje, pavyzdžiui: klimato kaita, biologinė įvairovė, vandens/atliekų tvarkymas, alternatyvi energija. Tai Jūsų galimybė parodyti, kas Jums rūpi!
Kaimo  darbas – nuotraukose turi atsispindėti veiklos, kurios vykdomos kaimiškosiose vietovėse, pavyzdžiui: parduotuvėlės, paslaugos, transportas, turgeliai, maisto gamyba, maži šeimų verslai... Ir dar daug kas, o kas spręskite Jūs!
Kaimo jaunimas – parama jauniems žmonėms, liekantiems kaime, yra prioritetas daugelyje Europos šalių. Jaunieji ūkininkai vis dažniau pripažįstami už jų vaidmenį maisto saugumo ir būsimo žemės ūkio regionų klestėjimo srityse. Konkurse dalyvaujančios nuotraukos turėtų supažindinti su jaunų žmonių vykdoma veikla, jų aistromis bei interesais Jūsų kaimiškojoje vietovėje.
Kaimo žmonės – mes norime Jus pažinti! Ši nuotraukų kategorija skirta vaizduoti visus kaimo žmones – dirbančius ar žaidžiančius ir bet kokio amžiaus. Tai gali būti pavienių žmonių portretai ar grupės kadrai. Nuotraukos turėtų būti
nepozuotos, tai turėtų būti „pagautas" žmogaus, gyvenančio kaimiškojoje Europoje, tikras gyvenimo momentas. Kuo autentiškesnė ir tikresnė nuotrauka – tuo geriau!
Kaimo įvairovė – nuotraukose turėtų būti užfiksuotas kaimo vietovės, kurioje Jūs gyvenate, kuo tikresnis portretas. Žmonės, su kuriais gyvenate, infrastruktūra, kultūros paveldas, kuris parodytų platų galimybių masyvą,
o taip pat ir iššūkius, su kuriais kaimas susiduria visoje Europoje.  Mes norime žinoti, ką kaimas reiškia Jums ir kaip jis įtakoja kasdienį Jūsų gyvenimą!
Leader dvasia – nuotraukose turėtų būti "pagauta" Leader dvasios esmė. Kaimo plėtros Leader metodas yra viskas apie kaimo bendruomenes ir žmones, gyvenančius kaime. Bet ką gi Leader reiškia Jums?!

 

 

Atkreipkite dėmesį, kad konkursas baigiasi gegužės 18 d., penktadienį.

Kviečiame visas Plungės rajono bendruomenes ir pavienius asmenis dalyvauti konkurse.
Nuotraukas, pažymėdami kokiai kategorijai priskiriate, galite siųsti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Nurodykite savo vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis.
Daugiau informacijos telefonais: 8 448 55659, 8 678 71350
 
Visos teisės saugomos © 2024 www.plungesvvg.lt.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.