Kviečiame teikti paraiškas finansavimui gauti bei dalyvauti mokymuose Spausdinti

2021 m. sausio 29 d. Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupės valdyba rinkosi į nuotolinį posėdį. Posėdžio metu buvo priimti svarbūs sprendimai. Valdyba patvirtino finansavimo sąlygų aprašus dviem priemonėms:

  • Paraiškas pagal priemonę „NVO socialinio verslo kūrimas ir plėtra" (Kvietimas Nr. 28) bus galima teikti nuo 2021 m. vasario 8 d. iki balandžio 8 d.
  • Paraiškas pagal priemonę „Gyvenimo kokybės gerinimas ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse" (Kvietimas Nr. 29) bus galima teikti nuo 2021 m. vasario 15 d. iki balandžio 15 d.

Parama NVO socialinio verslo kūrimui ir plėtrai skirta Plungės rajone (išskyrus miestą) registruotoms kaimo bendruomenėms ir kitoms nevyriausybinėms (jaunimo, sporto, kultūros ir kt.) organizacijoms bei viešosioms įstaigoms, kurios ketina teikti paslaugas socialiai pažeidžiamoms grupėms (bedarbiams, vaikams, socialinės rizikos šeimoms, vienišiems ir vyresnio amžiaus žmonėms, daugiavaikėms šeimoms, mažamečius vaikus auginančioms šeimoms, neįgaliesiems ir pan.) arba siekia sudaryti sąlygas įsidarbinti socialiai pažeidžiamoms grupėms (bedarbiams, vaikams, vyresnio amžiaus žmonėms, neįgaliesiems ir pan.) arba planuoja savanorystę skatinančius projektus, susijusius su asmenų mokymu ir konsultavimu bei sąlygų sudarymu savanorystės veiklai vykdyti.


Parama gyvenimo kokybės gerinimas ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse, tai investicinio pobūdžio priemonė, skirta viešųjų erdvių ir pastatų, kuriuose vykdoma laisvalaikio, poilsio, sporto, kultūrinė, socialinė ir kt. veikla kaime, atnaujinimui ir įrengimui. Priemonė skirta gerinti gyvenamąją aplinką siekiant mažinti socialinę atskirtį ir ekonominį atotrūkį, skatinant vietos gyventojų aktyvumą ir iniciatyvų kūrimąsi Plungės rajone. Tinkami pareiškėjai - Plungės rajone (išskyrus miestą) registruotos kaimo bendruomenės ir kitos nevyriausybinės organizacijos, Plungės rajone (išskyrus miestą) registruotos viešosios įstaigos, Plungės rajono savivaldybės administracija ir jos įstaigos.

Sekantys planuojami kvietimai finansavimui gauti 2021 m.:
• Pagal VPS priemonės „Bendruomeninių ir kitų pelno nesiekiančių organizacijų verslo iniciatyvų kūrimosi skatinimas" 1 veiklos sritį „Parama buitinių ir kitų paslaugų plėtrai kaimo vietovėse" nuo kovo 1 d. iki balandžio 30 d.
• Pagal VPS priemonės „Bendruomeninių ir kitų pelno nesiekiančių organizacijų verslo iniciatyvų kūrimosi skatinimas" 2 veiklos sritį „Parama maisto tiekimo grandinės organizavimui ir žemės ūkio produktų perdirbimui" nuo 2021 m. gegužės 3 d iki liepos 2 d.
Kviečiame Plungės rajono bendruomenes aktyviai domėtis artėjančiais kvietimais bei diskutuoti su savo nariais, kokias idėjas būtų galima įgyvendinti pasinaudojus minimų priemonių paramos lėšomis.
Šių metų kovo 10 d. vyks nuotoliniai mokymai „Stipresni vietos plėtros strategijos viešinimo įgūdžiai", kuriuose bus pristatomos nemokamos programos ir įrankiai, patarimai ir gudrybės kaip išnaudoti Google įrankius ir pan. Mokymai skirti VVG nariams ir valdybai bei bendruomenėms. Kviečiame registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai nurodant vardą pavardę ir atstovaujamą organizaciją.


 
Visos teisės saugomos © 2021 www.plungesvvg.lt.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.