Teigiamai įvertinus Plungės r. VVG strategijos rezultatus bus skiriamos papildomos lėšos Spausdinti

Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos, atliko Plungės rajono savivaldybės VVG vietos plėtros strategijos „Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupės 2014–2020 metų vietos plėtros strategija" rezultatyvumo vertinimą dėl papildomų lėšų pereinamajam laikotarpiui skyrimo.

Džiaugiamės, kad VPS rezultatyvumo vertinimo metu buvo nustatyta, jog VPS pažangai įvertinti naudojami trys pagrindiniai rodikliai: finansinis rezultatyvumas (83,54 proc.), fizinis rezultatyvumas (96 proc.), naujų darbo vietų kūrimo pažangos lygis (133 proc.) buvo pasiekti, todėl bus skirta parama VPS įgyvendinimui pratęsti pereinamuoju laikotarpiu (2021 m. ir 2022 m.).

Paramos sumos diferencijuojamos pagal jų finansavimo šaltinius, kaip numatyta VPS lėšų metodikoje: EURI lėšos - 153 224 Eur, pereinamojo laikotarpio lėšos - 178 621 Eur.
Norime informuoti, kad bus skelbiami papildomi kvietimai teikti paraiškas finansavimui gauti ir kviečiame sekti informaciją mūsų interneto svetainėje www.plungesvvg.lt ir FB paskyroje Plungės rajono vietos veiklos grupė.

Kviečiame susipažinti su lyginamuoju „Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupės 2014-2020 metų vietos plėtros strategija" variantu ir teikti Plungės VVG biurui savo pastebėjimus el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki š.m. rugpjūčio 27 d.

 
Visos teisės saugomos © 2022 www.plungesvvg.lt.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.