Kviečiame į Vietos projektų atrankos komiteto posėdį Nr. 14 Spausdinti

2019 m. lapkričio 14 d. 15.00 val. Plungės rajono savivaldybės VVG biure, adresu:

Telšių g. 5, Plungė, vyks Vietos projektų atrankos komiteto posėdis.

Projektų atrankos komiteto posėdžio darbotvarkė:

1. Dėl Jaunimo klubo „Kartu kvadratu" vietos projekto „Pažink ir pramogauk" pagal VPS priemonės „Jaunimo ir jaunų žmonių užimtumo ir integravimosi į vietos bendruomenes veiklų rėmimas", veiklos srities „Parama laisvalaikio, sporto, kultūros ir neformalaus švietimo iniciatyvų skatinimas" (vietos projekto paraiškos atpažinties (registravimo) kodas Nr. PLUN-LEADER-6B-JVK-22-1-2019) perdavimo tinkamumo skirti paramą vertinimui.
2. Dėl Asociacijos „Plungės skautai" vietos projekto „N-14: senieji amatai" pagal VPS priemonės „Jaunimo ir jaunų žmonių užimtumo ir integravimosi į vietos bendruomenes veiklų rėmimas", veiklos srities „Parama laisvalaikio, sporto, kultūros ir neformalaus švietimo iniciatyvų skatinimas" (vietos projekto paraiškos atpažinties (registravimo) kodas Nr. PLUN-LEADER-6B-JVK-22-2-2019) perdavimo tinkamumo skirti paramą vertinimui.
3. Dėl Asociacijos Plungės iniciatyvinė grupė vietos projekto „CodePlungė" pagal VPS priemonės „Jaunimo ir jaunų žmonių užimtumo ir integravimosi į vietos bendruomenes veiklų rėmimas", veiklos srities „Parama laisvalaikio, sporto, kultūros ir neformalaus švietimo iniciatyvų skatinimas" (vietos projekto paraiškos atpažinties (registravimo) kodas Nr. PLUN-LEADER-6B-JV-22-3-2019) perdavimo tinkamumo skirti paramą vertinimui.

su musu logo

Protokolas

 
Visos teisės saugomos © 2020 www.plungesvvg.lt.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.