Sužinok artimiausius kvietimus teikti paraiškas. Plačiau

SUSITIKIMAS SU FINANSŲ MINISTRU

Birželio 19 d. Plungėje, Žemaičių dailės muziejuje – Kunigaikščio M. Oginskio rūmuose, vyko susitikimas su finansų ministru Kristupu Vaitiekūnu, ILTE ir CPVA ekspertais, kuriame dalyvavo Plungės rajono vietos veiklos grupės atstovai.

Susitikime lankėsi finansų ministras Kristupas Vaitiekūnas, ministro patarėjas Julius Janulevičius, nacionalinio plėtros banko ILTE valdybos narė Giedrė Gečiauskienė, Centrinės projektų valdymo agentūros direktoriaus pavaduotoja Sandra Remeikienė, Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto narė Violeta Turauskaitė ir kiti svečiai.

Renginio metu buvo aptartos Telšių regionui aktualios temos: regiono plėtros kryptys, investicijų potencialas, valstybės finansavimo galimybės bei priemonės, galinčios prisidėti prie realių pokyčių savivaldybėse, versle, ūkiuose ir viešajame sektoriuje.

Plungės rajono VVG atstovams šis susitikimas buvo svarbi galimybė išgirsti aktualią informaciją apie regionų plėtrą, projektų finansavimo kryptis ir investicijų galimybes, taip pat dalyvauti diskusijoje apie tai, kaip valstybės finansavimo įrankiai gali prisidėti prie realių pokyčių Plungės rajone ir visame Telšių regione.

Dėkojame organizatoriams, pranešėjams ir susitikimo dalyviams už aktualią informaciją, konstruktyvią diskusiją bei galimybę aptarti regionui svarbius klausimus.